درباره تیم ما

ما تعمیرکار هستیم و تقریبا همه چیز را تعمیر میکنیم
با نیم قرن تجربه فعالیت در این زمینه میتواند رضایتمندی شما را تضمین کند

تعمیر یخچال به مجموعه خدماتی اشاره دارد. که برای بررسی و رفع مشکلات این محصول به کاربران ارائه می شود. به سبب پیچیدگی موجود در سیستم عملکردی و قطعات این محصول فرآیند ترمیم آن نیز نیازمند. مهارت بالایی می باشد. لذا در پارس تکنیک جمعی از افراد متخصص و ماهر عهده دار انجام آن هستند. همچنین لازم است. بدانید که در این مرکز انواع مدل های یخچال از انواع برندهای قابل تعمیر می باشند.

تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی یک معضل بزرگ و سخت است. که بیشتر افراد این روز ها در زندگی خود با آن روبرو هستند. زیرا تعمیر لباسشویی بسیار پیچیده بوده و تعمیرات ماشین لباسشویی توسط افراد غیر متخصص غیرممکن است. و ممکن است خرابی بیشتری به بار آورد پس بهتر است. برای تعمیر ماشین لباسشویی آسیب دیده آن را نزد متخصصان این کار ببریم. یا از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل استفاده کنید. اما بیشتر مردم نمی‌دانند. جهت تعمیرات ماشین لباسشویی باید. به چه مرکزی مراجعه کنند. متخصصان پارس تکنیک با داشتن تعمیرکار های مجرب و متعهد و کارآمد می‌توانند انواع خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی را در محل با هزینه ی مناسب و در کمترین زمان ممکن بدون هیچگونه اتلاف وقت برای شما مشتریان عزیز انجام دهند.

تعمیر برد الکترونی

تمامی دستگاه های الکتریکی قطعه به نام برد دارند و ماشین لباسشویی هم از این قطعه بی بهره نمانده است. برد در لباسشویی درست همان کاری را انجام می دهد که بردهای سایر دستگاه می کنند؛ یعنی تمامی اجزا و قطعات را تحت کنترل خود دارد. تعمیر برد لباسشویی بدین جهت دارای اهمیت است که تداوم خرابی آن، عملکرد کلی ماشین را مختل خواهد کرد.

با توجه به ارتباط برد با همه بخش های دستگاه، در صورت تعمیر ناقص یا اشتباه این قطعه، باید منتظر آسیب های جدی تر و به دنبال آن، صرف هزینه بیشتر برای تعمیرات لباسشویی تان باشید. ما با بهره گیری از تجربه و دانش تیم تعمیرات لوازم خانگی در مرکز سخت افزار ایران، نکاتی را در خصوص کلیات فرایند تعمیر برد لباسشویی به شما عزیزان ارائه خواهیم داد. با این حال توصیه می کنیم خودتان برای ترمیم این قطعه کاری نکنید و مراحل بررسی، تعمیر و احیانا تعویض برد را به کادر فنی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی محول کنید.

نظرات مشتریان پارس تکنیک

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
تماس فوری با کارشناس تعمیر