نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در مشهد

تعمیرات لباسشویی مشهد

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی دوو در مشهد ارائه ی خدمات خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی دوو به صورت شبانه روزی در تمام روزهای هفته تعمیر توسط تعمیرکاران مجرب با کمترین هزینه و بهترین کیفیت خدمات

تعمیر لباسشویی دوو در مشهد با سرویس ویژه  تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در محل با نازلترین قیمت ها و سریعترین سرویس ممکن توسط پارس تکنیک انجام می شود. لباسشویی یکی از مهمترین  ابزار برقی در هر منزل محسوب می شود. که ممکن است. به هر دلیل خراب شود و مانند هر وسیله برقی دیگری به تعمیر نیاز داشته باشد. اگر شما در حال خواندن این نوشته درباره تعمیر لباسشویی هستید. حتما برای ماشین لباسشویی شما مشکلی پیش آمده است. که شما به دنبال راهکاری برای رفع این مشکل می گردید و یا برای تعمیر لباسشویی خود به دنبال یک تعمیرکار ماشین لباسشویی زبر دست می گردید. مشکلات پیش آمده برای  لباسشویی می توانند از روی غیر عادی کار کردن  لباسشویی تشخیص داده شوند.

مزایای تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد توسط پارس تکنیک

کادری متخصص

تمام کارشناسان و متخصصین تعمیر لباسشویی که در مجموعه بنیان سرویس فعالیت می کنند موظف به گذراند دوره های فنی و تخصصی در حوزه تعمیرات لباسشویی بوده. تا با جدیدترین تنکولوژی های روز دنیا آشنا شوند.

جلوگیری از هزینه های اضافی

به دلیل آنکه تمام تکنسین های مجموعه ما در حوزه تعمیر لباسشویی به تمام نقاط قوت و ضعف این وسایل گران بها آگاه هستند، میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی لباسشویی شما نموده و از هزینه های گزاف جلوگیری نمایید.

خدمات دقیق، سریع و باکیفیت

پارس تکنیک با دارا بودن متخصصین حرفه ای و دوره دیده در شهر مشهد دارای ظرفیت ارائه خدمات سریع به موقعه و با کیفیت می باشد. تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر لباسشویی خود نمایید.

چرا باید برای تعمیر ماشین لباسشویی با پارس تکنیک تماس بگیریم؟

✓  3 الی12ماه  گارانتی ارائه خدمات انجام شده

✓  برآورد تخمینی هزینه ها قبل از انجام تعمیرات

✓ تعیین زمان مراجعه توسط شما.

✓  دارا بودن تعمیرکاران متعهد متخصص و دوره دیده.

✓  استفاده از قطعات اورجینال ماشین لباسشویی در هنگام تعویض قطعات.

 

تعمیر لباسشویی دوو در محل

ممکن است شما ماشین لباسشویی را با کلی لباس پر کرده اید. اما زمانی که دکمه شروع را فشار می دهید، شستشو اتفاق نمی افتد. همچنین ممکن است لباسشویی شما شروع به کار کند ولی ایرادی در عملکرد آن وجود داشته باشد. در این مواقع شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی دوو  دارید.

تعمیر لباسشویی دوو در محل خدماتی به روز و منطبق بر نیازهای امروز کاربران از سوی ای پی امداد است.

برخی از مزیت های تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در محل عبارتند از:

  • ارائه تمام خدمات مربوط به تعمیرات لباسشویی دوو در منزل.
  • عدم نیاز به جابجایی دستگاه.
  • حذف هزینه های مربوط به انتقال دستگاه.
  • امکان نظارت بر نحوه عملکرد تکنسین تعمیر لباسشویی دوو .

تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو

تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو  یکی از تخصصی ترین و ظریف ترین تعمیرات ماشین لباسشویی می باشد.

اگر برد دچار مشکل باشد توسط کارشناسان ما عیب یابی شده و براحتی تعمیر خواهد شد و اگر نیازی به تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو نباشد و با هزینۀ مناسب و متعارف تعویض خواهد شد. خیلی ها تصور می کنند تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو بسیار سخت و غیر ممکن است.

در حالیکه ما به شما ثابت خواهیم کرد که حتی اگر تعمیرات برد ماشین لباسشویی دوو سخت هم باشد با داشتن کادر کامل تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی دوو تکنسین های شرکت پارس تکنیک تعمیرات مشکل مربوط به برد ماشین را براحتی رفع می کنند.

تعمیر پمپ تخلیۀ ماشین لباسشویی دوو

روش تعویض پمپ در کار تعمیرات لباسشویی دوو کار سختی نیست و متخصصان براحتی آن را عیب یابی کرده و حتی براحتی تعویض میکنند .

البته تعویض پمپ کار هر کسی نیست ولی با پیشرفتی که در شرکت ایجاد شده تعمیر ماشین لباسشویی دوو را برای شما راحت کرده است.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو در قسمت پایین ماشین وجود دارد. وظیفۀ پمپ تخلیه به این صورت است که پمپ تخلیه همانطور که از نامش پیداست آب درون ماشین لباسشویی را تخلیه کرده و به لوله فاضلاب منتقل می کند.

اگر پمپ تخلیه دچار مشکل شده باشد صدای پمپ هنگامی که کار می کند و می چرخد بصورت وزوز به گوش می رسد

تعمیرات بلبرینگ ماشین لباسشویی دوو

بلبرینگ ماشین لباسشویی دوو یک قسمت مهم در این ماشین است.در مبحث تعمیر بلبرینگ ماشین لباسشویی دوو معمولاً اگر بلبرینگ دچار مشکل شود صدایی در ماشین ایجاد می شود.

چند نوع بلبرینگ وجود دارد:

  1. رولبرینگ
  2. بولبرینگ

دلیل خرابی بلبرینگ از نگاه تعمیرات لباسشویی دوو چند دلیل می تواند داشته باشد:

  1. هنگامی که آب نشت کند که دلیلش را معمولاً خراب شدن کیت بلبرینگ می دانند.
  2. هنگامی که از ماشین لباسشویی دوو صدایی عجیب شنیده شود که دلیلش می توند ساییده شدن و درنهایت از کار افتادن بلبرینگ باشد و تعمیرات ماشین لباسشویی دوو لازم می گردد.

در نهایت بلبرینگ ماشین لباسشویی دوو باید تعویض شود که از کارهای سخت تعمیرات لباسشویی دوو نوا محسوب می شود.

ارورهای ماشین لباسشویی دوو

علت این خطا از عدم چرخش صحیح موتور می باشد. خرابی موتور و تعویض آن اشکال از خرابی مدار برد ترایاک موتور مدار کوتاه و یا حالت دیود.

اشکال از موتور سوختگی و یا قفل شدن سوکت موتور و سیم کشی ، اتصال کوتاه ، خرابی رله برد.

موتور در جهت عکس کار می کند. سوختگی موتور ودر آخر خرابی از مدار برد.

این خطا مربوط به موتور می باشد. سیم کشی وسوکت متصل به موتور را بررسی نمایید. ممکن است خرابی از برد باشد.

این خطا از خرابی هیدرواستات می باشد مقدار اهم چک شود. خرابی از فرمان مدار برد است. ممکن است خرابی از برد باشد.

 

سنسور ترمیستوردر مدلهای جدید و ترموستات در مدلهای قدیم خراب می باشد. تعویض ترمیستور و در آخر خرابی از برد. سنسور ترمیستوردر مدلهای جدید وترموستات در مدلهای قدیم خراب می باشد.

علت ارور اضافه دما در دستگاه المنت بدون آب درون درام گرم کرده سطح آب چک شود. مقدار اهم ترمیستور چک شود. تعویض ترمیستور و در آخر خرابی از مدار برد.

خطای دمای آب – دمای آب در برنامه WOOL بیشتر از 45 درجه است. خرابی ترمیستور مقدار اهم چک شود. و در آخر تعویض ترمیستور.

مشکل این ارور از هیتر ، خرابی المنت مقدار مقاومت المنت چک شود. ودر آخر خرابی از مدار برد سیم کشی دستگاه بررسی شود.

اشکال از افزایش دمای المنت سطح آب داخل مخزن چک شود. المنت بدون آب کار میکند خرابی از برد.

علت این خطا از عدم تخلیه آب . خرابی پمپ تخلیه . سیم های ارتباطی چک شود. معیوب بودن برد.

ﺍﺷﻜﺎﻝپیغام ﺩﺭ ﻭﺭﻭﺩ ﺁﺏ علت احتمالی .ﺷﻴﺮ ﺁﺏ ﺑﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﺷﻴﺮ ﺁﺏ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ. ﻓﻴﻠﺘﺮ ﻭﺭﻭﺩﻱ ﺁﺏ ﻣﺴﺪﻭﺩ ﺍﺳﺖ ﻓﻴﻠﺘﺮ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ. ﺷﻴﺮ ﺑﺮﻗﻲ ﻧﺎﻣﺮﻏﻮﺏ ﺍﺳﺖ ﻳﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ممکن است خرابی از مدار برد باشد ﺩﺭ ﺣﻴﻦ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻛﺎﺭ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ.

ﺍﺷﻜﺎﻝاین خطا ﺩﺭ ﺗﺨﻠﻴﻪ آب است. ﺳﻨﺴﻮﺭ ﺳﻄﺢ ﺁﺏ ﻫﻴﺪﺭﻭﺳﺘﺎﺕ ﻧﺎﻣﺮﻏﻮﺏ ﻳﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ. خرابی مدار ﺑﺮﺩ ﺳﻄﺢ ﺁﺏ ﺭﺍ ﺑﺮﺭﺳﻲ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﺪ. ﻟﻮﻟﻪ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﮔﺮﻩ ﻳﺎ ﭘﻴﭻ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﺧﻼﻝ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ. ﻫﻴﺪﻭﺭﺳﺘﺎﺕ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ.

مشکل این خطا ﺩﺭ ﺗﺮﺍﺯ نبودن ﻟﺒﺎﺳﻬﺎ ﺩﺭ ﻫﻢ ﭘﻴﭽﻴﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﻳﻜﻄﺮﻑ ﺩﺭﺍﻡ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﺍ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﻛﺮﺩﻩ ﻭ لباسها را باز کنید

 

پیغام این ارور از ﺑﺎﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﺩﺭب است ﻫﻨﮕﺎﻣﻴﻜﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﺯ ﺍﺳﺖ ﺩﻛﻤﻪ Start/Pause ﻓﺸﺮﺩﻩﺷﺪﻩ ﺍست خرابی از میکرو سوئیچ درب ممکن است خرابی از مدار برد هم باشد.

این ارور از لب ریز شدن آب دستگاه می باشد. ﺑﺪﻟﻴﻞ ﺧﺮﺍﺏ ﺑﻮﺩﻥ ﺷﻴﺮ ﺑﺮﻗﻲ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻋﻤﻠﻴﺎﺕ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﺭﺍ ﻣﺪﺍﻭﻡ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ ﻫﻴﺪﺭﻭﺳﺘﺎﺕ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ. ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻛﺎﺭ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﺪ. ممکن است خرابی از مدار برد اصلی باشد.

اشکال این خطا ﻧﺸﺘﻲ ﺁﺏ می باشد. ﻧﺸﺘﻲ ﺁﺏ ﺍﺯ ﺩﺭﺍﻡ و ﻳﺎ ﻟﻮﻟﻪ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ.

این ارور مربوط است به خرابی مدار برد اصلی ﺍﺷﻜﺎﻝ ﺩﺭ ﺗﺮﺍﻧﺰﻳﺴﺘﻮﺭ ﺩﻭ ﻗﻄﺒﻲ .

درباره شرکت دوو

دوو الکترونیک DAEWOO Electronics یک شرکت کره‌ای سازنده لوازم الکترونیکی است.

 این شرکت در سال ۱۹۷۱ تأسیس و با در اختیار داشتن ۶۴ کارخانه و مراکز تحقیق و توسعه و فروش در بیش از ۴۰ کشور جهان به موفقیتی چشمگیر دست یافت. دوو پس از دو شرکت سامسونگ الکترونیکس و ال‌جی الکترونیکس بزرگترین تولیدکننده لوازم برقی در کره جنوبی به شمار می‌رود.

این شرکت پس از بحران مالی سال ۱۹۹۹ آسیا ورشکست شد. و مالکیت آن در اختیار گروهی از طلبکاران قرار گرفت. نهایتاً این شرکت در ژانویه سال ۲۰۱۳ میلادی و در مقابل دریافت ۲۷۰ میلیون دلار به  گروه دانگبو Dongbu Group که یک شرکت بزرگ گنلومرای مستقر در کره جنوبی است. فروخته شد و نام آن به  دانگبو دوو الکترونیکس Dongbu DAEWOO Electronics تغییر یافت.

خدمات تعمیرات لباسشویی دوو در مشهد

تلاش شبانه روزی تمام کارمندان و تکنسین های مجموعه پارس تکنیک تعمیر لباسشویی دوو ارائه خدمات سریع و با کیفیت است. تنها یک ساعت پس از تماس شما با یکی از شماره های مندرج در پایین صفحه  تعمیرکار لباسشویی دوو جهت ارزیابی مشکل به محل شما اعزام می­شود. تمام جزییات هزینه ها به صورت شفاف در اختیار شما قرار می­گیرد تنها کافی است یکبار با ما تماس بگیرید تا  لذت یک تعمیر ارزان و سریع را تجربه کنید.

تماس فوری با کارشناس تعمیر