نمایندگی تعمیر یخچال مشهد

نمایندگی تعمیر یخچال مشهد

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر یخچال در مشهد با سرویس ویژه  تعمیرات یخچال فریزر های خانگی و  ساید با ساید در محل با نازلترین قیمت ها و سریعترین سرویس ممکن توسط پارس تکنیک انجام می شود. یخچال یکی از مهمترین و پرمصرف ترین ابزار برقی در هر منزل محسوب می شود. که ممکن است. به هر دلیل خراب شود و مانند هر وسیله برقی دیگری به تعمیر نیاز داشته باشد. اگر شما در حال خواندن این نوشته درباره تعمیر یخچال هستید. حتما برای یخچال فریزر شما مشکلی پیش آمده است. که شما به دنبال راهکاری برای رفع این مشکل می گردید و یا برای تعمیر یخچال فریزر خود به دنبال یک تعمیرکار یخچال زبر دست می گردید. مشکلات پیش آمده برای یخچال می توانند از روی غیر عادی کار کردن یخچال تشخیص داده شوند.

مزایای تعمیر یخچال فریزر در مشهد توسط پارس تکنیک

کادری متخصص

تمام کارشناسان و متخصصین تعمیر یخچال فریزر که در مجموعه پارس تکنیک فعالیت می کنند موظف به گذراند دوره های فنی و تخصصی در حوزه تعمیرات یخچال فریزر بوده. تا با جدیدترین تنکولوژی های روز دنیا آشنا شوند.

جلوگیری از هزینه های اضافی

به دلیل آنکه تمام تکنسین های مجموعه ما در حوزه تعمیر یخچال فریزر به تمام نقاط قوت و ضعف این وسایل گران بها آگاه هستند، میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی یخچال شما نموده و از هزینه های گزاف جلوگیری نمایید.

خدمات دقیق، سریع و باکیفیت

پارس تکنیک با دارا بودن متخصصین حرفه ای و دوره دیده در شهر مشهد دارای ظرفیت ارائه خدمات سریع به موقعه و با کیفیت می باشد. تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر یخچال فریزر خود نمایید.

چرا باید برای تعمیر یخچال فریزر با پارس تکنیک تماس بگیریم؟

✓  3 الی12ماه  گارانتی ارائه خدمات انجام شده

✓  برآورد تخمینی هزینه ها قبل از انجام تعمیرات

✓ تعیین زمان مراجعه توسط شما.

✓  دارا بودن تعمیرکاران متعهد متخصص و دوره دیده.

✓  استفاده از قطعات اورجینال یخچال فریزر در هنگام تعویض قطعات.

 

نظرات مشتریان پارس تکنیک

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

تعمیر برد الکترونیکی یخچال در مشهد

برد الکترونیکی در یخچال حکم مغز را دارد. همانطور که در انسان تمام فرآیندها به سوی مغز ارسال می شود. و مغز دستورات را صادر می کند. برد الکترونیکی در یخچال نیز همین کار را انجام می دهد. همانطور که اگر مغز از کار افتد تمام بدن از کار می افتد. در یخچال نیز همین گونه می باشد. اگر برد یخچال معیوب شود می تواند تمام یخچال را از کار بیاندازد. یخچال بدون برد الکترونیکی هرگز کار نخواهد کرد.

علائم خرابی برد الکترونیکی یخچال و ساید بای ساید

 1. صفحه نمایشگر به سرعت روشن خاموش میشود .
 2. ارور برروی صفحه نمایش ظاهر میشود .
 3. یکی از قطعات کار نمیکند ( مثلا موتور ، سیستم دیفراست و … )
 4. دمای یخچال درست نشان داده نمیشود
 5. صدای بوق ممتد از یخچال شنیده میشود .

تعمیر یخچال فریزر

ما در پارس تکنیک خدمات تعمیرات یخچال فریزر را برای همه برندها ارائه می دهیم

 

تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید در پارس تکنیک

از کار افتادن یخچال و یخچال فریزر در هر نوع و برندی یکی از مشکلاتی است که باید خیلی زود به آن رسیدگی کرد. جدا از اینکه یخچال فریزر یکی از مهمترین لوازم خانگی‌ست. خرابی آن می تواند. به سلامت مواد غذایی هم آسیب بزند. سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید می تواند. به شناسایی مشکلات ریز دستگاه کمک می کند. با این کار خیلی از ایرادات قبل از اینکه به مشکلی جدی تبدیل شود. برطرف خواهد شد. و شما نیازی به تعویض قطعات یخچال نخواهید داشت.

در صورتی که احساس می‌کنید. سرمای داخل یخچال کم شده است. تعداد دفعات خاموش و روشن شدن های اتوماتیک یخچال تغییر کرده کم یا زیاد شده است. فریزر برفک میزند یا مواد غذایی کاملا یخ نمی‌زنند و خیلی زود یخ آنها باز می شود. حتما باید از یک تعمیرکار یخچال ماهر کمک بگیرید.

پارس تکنیک  با در اختیار داشتن نیروهای متخصص یخچال فریزر امکان خدمات رسانی در زمینه مشکلات یخچال های قدیمی و جدید در برندهای مختلف را دارد. ضمن اینکه خدمات پارس تکنیک  با ارائه گارانتی انجام می‌شود. و شما با خیال راحت می‌توانید یخچال این دستگاه مهم و گرانقیمت خود را به دست تعمیرکار یخچال ما بسپارید.

بیشترین مشکلاتی که در زمینه تعمیرات یخچال‌

 • فریرز یخچال یخ نمی‌بندد.
 • یخساز یخ بیرون نمی‌دهد.
 • موتور یخچال روشن نمی‌شود.
 • لاستیک یخچال فرسوده شده.
 • درب یخچال کامل بسته نمی‌شود.
 • یخچال در زمان روشن و خاموش شدن به شدت می‌لرزد.
 • فضای داخلی یخچال یخ می‌زند.
 • فریزر و فضای داخلی یخچال برفک می‌زند.
 • یخچال بیش از حد صدا می‌دهد.
 • گاز یخچال خالی شده.

افتادگی درب یخچال

اگر درب یخچال به سختی باز و بسته می وشد و در هنگام باز نشدن درب، احساس می کنید درب از حالت طبیعی خود خارج می شود یعنی درب دچار افتادگی شده است. یکی از عواملی که باعث خرابی و افتادگی درب یخچال می شود سنگین بودن طبقات درب یخچال است. شکستگی یا خردگی واشر درب نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار است. برای تعمیر درب یخچال باید به تعمیرکار مراجعه کنید.

برفک زدن یخچال بدون برفک

شل بودن لاستیک درب یخچال، خرابی ترموستات و خرابی تایمر دیفراست از مهم ترین عوامل برفک زدن یخچال است. لاستیک درب را به راحتی می توانید تعویض کنید ولی برای خرابی ترموستات و تایمر دیفراست باید به تعمیرکار یخچال مراجعه کنید.

یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث برفک زدن یخچال شود نصب یخچال در محل نامناسب و گرم است. بهتر است برای نصب یخچال محل مناسب و خنک انتخاب کنید ک نور خورشید مستقیما به یخچال تابیده نشود.

بوی بد یخچال

قرار دادن غذا ها بدون درب و فاسد شدن غذا در یخچال از عمده دلایل بوی بد این دستگاه است. برای جلوگیری از این مشکل یخچال را به طور مرتب تمیز کنید . درب غذا را قبل از قرار دادن در یخچال ببندید و در یخچال بوگیر های طبیعی مانند قهوه قرار دهید.

نشت آب از یخچال

یکی دیگر از مشکلاتی که مشتریان برای تعمیر یخچال به پارس تکنیک مراجعه می کنند مشکل نشت آب از یخچال است. اولین دلیل ایجاد این مشکل می تواند گرفتگی در لوله تخلیه یخچال باشد. وجود آشغال و خرده های غذا در یخچال می تواند باعث به وجود آمدن این گرفتگی ها شود. عدم انجام صحیح فرایند ذوب برفکها و دیفراست هم می تواند باعث نشتی آب از یخچال شود که برای حل این مشکل می توانید به تعمیرکار یخچال و ساید بای ساید مراجعه کنید.

سرد نکردن آب سرد کن ساید بای ساید

اگر آبسرد کن یخچال یا ساید بای ساید به درستی عمل نمی کند می توان دلیل آن را در تظیم نبودن ترموستات دمایی پیدا کرد. تنظیم نبودن ترموستات می تواند هم بر دمای یخچال و هم بر دمای آبسردکن ان تاثیر بگذارد.

اگر برد دیسپنسر آبسردکن هم خراب شود دیگر برق به این قعطه نمی رسد و آبسردکن به درستی عمل نمی کند. بهتر است برای حل این مشکل به تعمیرکار یخچال مراجعه کنید.

چرا تعمیرکارتعمیر یخچال فریزر در منزل

 1. شفافیت در هزینه‌ها: تمامی هزینه ها به صورت مشخص قبل از انجام خدمات به شما اطلاع داده می شود.
 2. صرفه جویی در زمان: در کوتاهترین زمان بدون خارج شدن از منزل و با چند کلیک تعمیرکار در محل شما حاضر می شود.
 3. عدم نیاز به حمل یخچال و فریزر تا تعمیرگاه: تعمیرکار تمام خدمات و تعمیرات را در محل شما، منزل یا شرکت و… انجام خواهد داد، مگر آنکه مشکل دستگاه پیچیده بوده و نیاز به بررسی و زمان زیادی داشته باشد در این صورت بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای از سمت مشتری، دستگاه به تعمیرگاه یخچال منتقل شده و پس از تعمیر به محل شما برگردانده می شود.
 4. گارانتی 3الی 12 ماهه خدمت تعمیر یخچال و فریزر: تمامی خدمات پارس تکنیک با یکماه گارانتی انجام خدمات ارائه می شوند.

تعمیرات یخچال چقدر هزینه دارد؟

 تعمیر یخچال می تواند بسیار بهتر از خرید دستگاه جدید باشد. اگر تصمیم به تعمیر آن گرفته باشید. باید بدانید که هزینه تعمیر آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

 1. قطعات : هزینه مربوط به تعویض یا تعمیر قطعات.
 2. نوع خرابی یخچال: این مسئله باعث افزایش یافتن هزینه ها می شود. که به گزینه اول بستگی دارد.
 3. نوع قطعات خراب شده: هر قطعه تعمیری براساس نقشی که دارد، قیمت را بالا و پایین می برد.

تعیین قیمت تعمیرات یخچال بر اساس عوامل ذکر شده با یک بررسی کلی و با لحاظ قیمت های به روز در این زمینه تعیین خواهد شد.حدود هزینه های تعمیر یخچال به شرح ذیل میباشد.

ارورهای یخچال فریزر را بشناسیم.

 • کد F1:مربوط به سنسور بیرونی
 • کد Da: دمپر و اتصالات آن
 • کد R1: سنسور دمای یخچال
 • کد Ds یا d5: سنسور دیفراست
 • کد Cd : ایراد کمپرسور، فن، افت ولتاژ
 • کد F1b: دمای فریزر
 • کد F1c: خطای دیفراست
 • کد HE: مربوط به المنت
 • کد R1f: سنسور کشوی مجزای دستگاه
 • کد F1g: سیستم دیفراست، هیتر و ترموفیوز، خرابی برد
 • کد FA: مربوط به فن
 • کد F1e: مربوط به فن کندانسور
 • کد F10A: مربوط به محفظه فریزر، یا خرابی برد، کشویی مجزا
 • کد Co: مربوط به کمپرسور
 • کد Fc : سنسور و گاهی هم خرابی برد

ارورهای ساید بای ساید را بشناسیم

از جمله برخی از ارور های ساید بای ساید در رابطه با تعمیرات یخچال عبارتند از:

 • کد E1: این خطا به سنسور یخچال مربوط می شود.
 • کد E2: خطای سنسور محیط
 • کد E4 : خطای سنسور دیفراست
 • کد E26: خطای یخساز
 • کد E40: خطای فن
 • کد E41: مربوط به ارتباط برد و پنل است
 • کد E13: خطای سنسور رطوبت

تعمیر یخچال در مشهد

تعمیر یخچال در مشهد و تعمیر یخچال در منزل یکی از جمله خدماتی است. که توسط تعمیرگاه مجاز پارس تکنیک انجام می شود. این تعمیرات یخچال فریزر تعمیر ساید بای ساید تعمیر یخچال در منزل در شهر مشهد قابل انجام است.

تفاوتی نمی کند. که یخچال شما چه مشکلی دارد. یا اینکه چه برندی هست و شما آن را از کجا خریداری کرده‌اید. مهم انجام تعمیر یخچال در مشهد و در منزل شما با ارائه قطعات اصل و ضمانت نامه معتبر است. تعمیرات یخچال خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

تماس فوری با کارشناس تعمیر