نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد

تعمیرات لباسشویی مشهد

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد ارائه ی خدمات خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی اسنوا به صورت شبانه روزی در تمام روزهای هفته تعمیر توسط تعمیرکاران مجرب با کمترین هزینه و بهترین کیفیت خدمات

تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد با سرویس ویژه  تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در محل با نازلترین قیمت ها و سریعترین سرویس ممکن توسط پارس تکنیک انجام می شود. لباسشویی یکی از مهمترین  ابزار برقی در هر منزل محسوب می شود. که ممکن است. به هر دلیل خراب شود و مانند هر وسیله برقی دیگری به تعمیر نیاز داشته باشد. اگر شما در حال خواندن این نوشته درباره تعمیر لباسشویی هستید. حتما برای ماشین لباسشویی شما مشکلی پیش آمده است. که شما به دنبال راهکاری برای رفع این مشکل می گردید و یا برای تعمیر لباسشویی خود به دنبال یک تعمیرکار ماشین لباسشویی زبر دست می گردید. مشکلات پیش آمده برای  لباسشویی می توانند از روی غیر عادی کار کردن  لباسشویی تشخیص داده شوند.

مزایای تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد توسط پارس تکنیک

کادری متخصص

تمام کارشناسان و متخصصین تعمیر لباسشویی که در مجموعه بنیان سرویس فعالیت می کنند موظف به گذراند دوره های فنی و تخصصی در حوزه تعمیرات لباسشویی بوده. تا با جدیدترین تنکولوژی های روز دنیا آشنا شوند.

جلوگیری از هزینه های اضافی

به دلیل آنکه تمام تکنسین های مجموعه ما در حوزه تعمیر لباسشویی به تمام نقاط قوت و ضعف این وسایل گران بها آگاه هستند، میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی لباسشویی شما نموده و از هزینه های گزاف جلوگیری نمایید.

خدمات دقیق، سریع و باکیفیت

پارس تکنیک با دارا بودن متخصصین حرفه ای و دوره دیده در شهر مشهد دارای ظرفیت ارائه خدمات سریع به موقعه و با کیفیت می باشد. تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر لباسشویی خود نمایید.

چرا باید برای تعمیر ماشین لباسشویی با پارس تکنیک تماس بگیریم؟

✓  3 الی12ماه  گارانتی ارائه خدمات انجام شده

✓  برآورد تخمینی هزینه ها قبل از انجام تعمیرات

✓ تعیین زمان مراجعه توسط شما.

✓  دارا بودن تعمیرکاران متعهد متخصص و دوره دیده.

✓  استفاده از قطعات اورجینال ماشین لباسشویی در هنگام تعویض قطعات.

 

تعمیر لباسشویی اسنوا در محل

ممکن است شما ماشین لباسشویی را با کلی لباس پر کرده اید. اما زمانی که دکمه شروع را فشار می دهید، شستشو اتفاق نمی افتد. همچنین ممکن است لباسشویی شما شروع به کار کند ولی ایرادی در عملکرد آن وجود داشته باشد. در این مواقع شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی اسنوا دارید.

تعمیر لباسشویی اسنوا در محل خدماتی به روز و منطبق بر نیازهای امروز کاربران از سوی ای پی امداد است.

برخی از مزیت های تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در محل عبارتند از:

  • ارائه تمام خدمات مربوط به تعمیرات لباسشویی اسنوا در منزل.
  • عدم نیاز به جابجایی دستگاه.
  • حذف هزینه های مربوط به انتقال دستگاه.
  • امکان نظارت بر نحوه عملکرد تکنسین تعمیر لباسشویی اسنوا.

تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا یکی از تخصصی ترین و ظریف ترین تعمیرات ماشین لباسشویی می باشد.

اگر برد دچار مشکل باشد توسط کارشناسان ما عیب یابی شده و براحتی تعمیر خواهد شد و اگر نیازی به تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا نباشد و با هزینۀ مناسب و متعارف تعویض خواهد شد. خیلی ها تصور می کنند تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا بسیار سخت و غیر ممکن است.

در حالیکه ما به شما ثابت خواهیم کرد که حتی اگر تعمیرات برد ماشین لباسشویی اسنوا سخت هم باشد با داشتن کادر کامل تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی اسنوا تکنسین های شرکت پارس تکنیک تعمیرات مشکل مربوط به برد ماشین را براحتی رفع می کنند.

تعمیر پمپ تخلیۀ ماشین لباسشویی اسنوا

روش تعویض پمپ در کار تعمیرات لباسشویی اسنوا کار سختی نیست و متخصصان براحتی آن را عیب یابی کرده و حتی براحتی تعویض میکنند .

البته تعویض پمپ کار هر کسی نیست ولی با پیشرفتی که در شرکت ایجاد شده تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا را برای شما راحت کرده است.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا در قسمت پایین ماشین وجود دارد. وظیفۀ پمپ تخلیه به این صورت است که پمپ تخلیه همانطور که از نامش پیداست آب درون ماشین لباسشویی را تخلیه کرده و به لوله فاضلاب منتقل می کند.

اگر پمپ تخلیه دچار مشکل شده باشد صدای پمپ هنگامی که کار می کند و می چرخد بصورت وزوز به گوش می رسد

تعمیرات بلبرینگ ماشین لباسشویی اسنوا

بلبرینگ ماشین لباسشویی اسنوا یک قسمت مهم در این ماشین است.در مبحث تعمیر بلبرینگ ماشین لباسشویی اسنوا معمولاً اگر بلبرینگ دچار مشکل شود صدایی در ماشین ایجاد می شود.

چند نوع بلبرینگ وجود دارد:

  1. رولبرینگ
  2. بولبرینگ

دلیل خرابی بلبرینگ از نگاه تعمیرات لباسشویی اسنوا چند دلیل می تواند داشته باشد:

  1. هنگامی که آب نشت کند که دلیلش را معمولاً خراب شدن کیت بلبرینگ می دانند.
  2. هنگامی که از ماشین لباسشویی اسنوا صدایی عجیب شنیده شود که دلیلش می توند ساییده شدن و درنهایت از کار افتادن بلبرینگ باشد و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا لازم می گردد.

در نهایت بلبرینگ ماشین لباسشویی اسنوا باید تعویض شود که از کارهای سخت تعمیرات لباسشویی اسنوا محسوب می شود.

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

علت این خطا از عدم چرخش صحیح موتور می باشد. خرابی موتور و تعویض آن اشکال از خرابی مدار برد ترایاک موتور مدار کوتاه و یا حالت دیود.

اشکال از موتور سوختگی و یا قفل شدن سوکت موتور و سیم کشی ، اتصال کوتاه ، خرابی رله برد.

موتور در جهت عکس کار می کند. سوختگی موتور ودر آخر خرابی از مدار برد.

این خطا مربوط به موتور می باشد. سیم کشی وسوکت متصل به موتور را بررسی نمایید. ممکن است خرابی از برد باشد.

این خطا از خرابی هیدرواستات می باشد مقدار اهم چک شود. خرابی از فرمان مدار برد است. ممکن است خرابی از برد باشد.

 

سنسور ترمیستوردر مدلهای جدید و ترموستات در مدلهای قدیم خراب می باشد. تعویض ترمیستور و در آخر خرابی از برد. سنسور ترمیستوردر مدلهای جدید وترموستات در مدلهای قدیم خراب می باشد.

علت ارور اضافه دما در دستگاه المنت بدون آب درون درام گرم کرده سطح آب چک شود. مقدار اهم ترمیستور چک شود. تعویض ترمیستور و در آخر خرابی از مدار برد.

خطای دمای آب – دمای آب در برنامه WOOL بیشتر از 45 درجه است. خرابی ترمیستور مقدار اهم چک شود. و در آخر تعویض ترمیستور.

مشکل این ارور از هیتر ، خرابی المنت مقدار مقاومت المنت چک شود. ودر آخر خرابی از مدار برد سیم کشی دستگاه بررسی شود.

اشکال از افزایش دمای المنت سطح آب داخل مخزن چک شود. المنت بدون آب کار میکند خرابی از برد.

علت این خطا از عدم تخلیه آب . خرابی پمپ تخلیه . سیم های ارتباطی چک شود. معیوب بودن برد.

ﺍﺷﻜﺎﻝپیغام ﺩﺭ ﻭﺭﻭﺩ ﺁﺏ علت احتمالی .ﺷﻴﺮ ﺁﺏ ﺑﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﺷﻴﺮ ﺁﺏ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ. ﻓﻴﻠﺘﺮ ﻭﺭﻭﺩﻱ ﺁﺏ ﻣﺴﺪﻭﺩ ﺍﺳﺖ ﻓﻴﻠﺘﺮ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ. ﺷﻴﺮ ﺑﺮﻗﻲ ﻧﺎﻣﺮﻏﻮﺏ ﺍﺳﺖ ﻳﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ممکن است خرابی از مدار برد باشد ﺩﺭ ﺣﻴﻦ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻛﺎﺭ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ.

ﺍﺷﻜﺎﻝاین خطا ﺩﺭ ﺗﺨﻠﻴﻪ آب است. ﺳﻨﺴﻮﺭ ﺳﻄﺢ ﺁﺏ ﻫﻴﺪﺭﻭﺳﺘﺎﺕ ﻧﺎﻣﺮﻏﻮﺏ ﻳﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ. خرابی مدار ﺑﺮﺩ ﺳﻄﺢ ﺁﺏ ﺭﺍ ﺑﺮﺭﺳﻲ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﺪ. ﻟﻮﻟﻪ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﮔﺮﻩ ﻳﺎ ﭘﻴﭻ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﺧﻼﻝ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ. ﻫﻴﺪﻭﺭﺳﺘﺎﺕ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ.

مشکل این خطا ﺩﺭ ﺗﺮﺍﺯ نبودن ﻟﺒﺎﺳﻬﺎ ﺩﺭ ﻫﻢ ﭘﻴﭽﻴﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﻳﻜﻄﺮﻑ ﺩﺭﺍﻡ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﺍ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﻛﺮﺩﻩ ﻭ لباسها را باز کنید

 

پیغام این ارور از ﺑﺎﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﺩﺭب است ﻫﻨﮕﺎﻣﻴﻜﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﺯ ﺍﺳﺖ ﺩﻛﻤﻪ Start/Pause ﻓﺸﺮﺩﻩﺷﺪﻩ ﺍست خرابی از میکرو سوئیچ درب ممکن است خرابی از مدار برد هم باشد.

این ارور از لب ریز شدن آب دستگاه می باشد. ﺑﺪﻟﻴﻞ ﺧﺮﺍﺏ ﺑﻮﺩﻥ ﺷﻴﺮ ﺑﺮﻗﻲ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻋﻤﻠﻴﺎﺕ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﺭﺍ ﻣﺪﺍﻭﻡ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ ﻫﻴﺪﺭﻭﺳﺘﺎﺕ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ. ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻛﺎﺭ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﺪ. ممکن است خرابی از مدار برد اصلی باشد.

اشکال این خطا ﻧﺸﺘﻲ ﺁﺏ می باشد. ﻧﺸﺘﻲ ﺁﺏ ﺍﺯ ﺩﺭﺍﻡ و ﻳﺎ ﻟﻮﻟﻪ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ.

این ارور مربوط است به خرابی مدار برد اصلی ﺍﺷﻜﺎﻝ ﺩﺭ ﺗﺮﺍﻧﺰﻳﺴﺘﻮﺭ ﺩﻭ ﻗﻄﺒﻲ .

درباره شرکت اسنوا

درباره اسنوا اسنوا (به انگلیسی: Snowa) یک برند تولید کننده‌ی لوازم خانگی در ایران است. اسنوا سرواژهٔ نام اصلی شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیان است. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی انتخاب است که در سال ۱۳۸۴ و در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع با تولید انواع اجاق گاز و کولر آبی شروع به فعالیت نمود. اسنوا دارای ۵۰۰ کارگر و با احتساب کارگران فصلی ۱۰۰۰کارگر است. تولید روزانه شرکت در اوایل سال ۱۳۸۵ در حدود ۵۰ الی ۱۰۰ دستگاه بود که با ایجاد بهبود و ارتقاء تکنولوژی از سال ۱۳۸۶ به بعد به روزانه ۴۰۰ الی ۸۰۰ دستگاه رسیده است. در دی ماه ۱۳۹۳ گروه انتخاب با برگذاری جشنی از هویت بصری جدید اسنوا رونمایی کرد. لوگو و رنگ سازمانی سابق اسنوا قرمز و اکنون آبی و سبز است.

خدمات تعمیرات لباسشویی اسنوا در مشهد

تلاش شبانه روزی تمام کارمندان و تکنسین های مجموعه پارس تکنیک تعمیر لباسشویی اسنوا ارائه خدمات سریع و با کیفیت است. تنها یک ساعت پس از تماس شما با یکی از شماره های مندرج در پایین صفحه  تعمیرکار لباسشویی اسنوا جهت ارزیابی مشکل به محل شما اعزام می­شود. تمام جزییات هزینه ها به صورت شفاف در اختیار شما قرار می­گیرد تنها کافی است یکبار با ما تماس بگیرید تا  لذت یک تعمیر ارزان و سریع را تجربه کنید.

تماس فوری با کارشناس تعمیر